Najnowsze:

Okulary sportowe Oakley – rabat dla słuchaczy!

o-shop.com to marka, która dba o wzrok biegaczy! Znajdziecie tu największy wybór okularów uznanej na świecie marki Oakley. Dzięki naszej współpracy wszyscy słuchacze podcastu otrzymają specjalną zniżkę na sportowe modele, które dla Was wybrałem!

o-shop.com jest partnerem mojego podcastu od pierwszych dni jego powstania. Zarówno stacjonarnie, jak i on-line możecie liczyć tu na fachowe doradztwo oraz bardzo sprawną realizację zamówień.

Do czasu rozpoczęcia naszej współpracy sam nie biegałem w okularach, nie mając świadomości jak bardzo wpływa to na komfort wykonywanych treningów. Dziś korzystam z Oakley’ów zarówno podczas biegów, na rowerze, jak i na co dzień. Bardzo zależało mi, aby również moi słuchacze mieli możliwość poprawy jakości swoich biegów i zadbania o swój wzrok. Dzięki uprzejmości o-shop.com do końca czerwca macie możliwość nabycia modeli, które dla Was wybrałem, aż 25% taniej!!!

Jak uzyskać zniżkę?

W tym miejscu znajdziecie moje ulubione modele. Są tu zarówno najnowsze jak i bardziej klasyczne wzory, pasujące do różnych typów aktywności. Wybierając jeden z nich użyjcie w koszyku zakupowym kodu: 42195fm.


Współpraca reklamowa