Najnowsze:

nowoczesnysport

NOWOCZESNYSPORT.PL – rabat dla słuchaczy!

NOWOCZESNYSPORT.PL to sklep internetowy tworzony przez ludzi uprawiających sporty wytrzymałościowe. W ofercie posiada on produkty z dziedziny suplementacji i medycyny sportowej. Znajdziecie tu szeroki asortyment żeli energetycznych, batonów, napojów około-treningowych, odzieży kompresyjnej oraz produktów wspomagających leczenie kontuzji czy regenerację najlepszych światowych producentów. Jeśli jesteś słuchaczem moich podcastów otrzymasz również specjalną zniżkę!

W ramach podcastu staram się współpracować z markami, które są tworzone przez pasjonatów sportu. Jest to zazwyczaj gwarancją nie tylko świetnego kontaktu, ale również daje mi pewność, że moi słuchacze nie będą zawiedzeni korzystając z produktów lub usług które polecam. Jednym z takich partnerów jest NOWOCZESNYSPORT.PL, którego ofertę sam regularnie testuję.

Wspólnie chcielibyśmy, aby słuchacze również skorzystali na tej współpracy. Dlatego sklep zaoferował specjalną zniżkę w wysokości 10% na cały asortyment, a ja wybrałem dla Was produkty, które szczególnie przypadły mi do gustu, gdy ich używałem. Aby otrzymać rabat wystarczy skorzystać z kodu: 42195 podczas zamówienia.


NAMEDSPORT HydraFit Izotonik 400g bidon Hydra2PRO – napój hipotoniczny w proszku z magnezem, potasem maltodekstryną i witaminami o rewelacyjnym smaku czerwonej pomarańczy

SIS BETA FUEL GEL żel energetyczny 60ml pomarańczowy – sprawdzony żel od jednego z najlepszych producentów, który zawiera 40g węglowodanów. Mega paliwo dla wymagających!

CEP OPASKI KOMPRESYJNE THE RUN 4.0 – jeśli korzystacie z kompresji, to tego rozwiązania nie trzeba Wam przedstawiać. Te opaski to produkt najwyższej jakości.

BEET IT Sport shot z buraka – naturalnie zagęszczony sok z buraka z dodatkiem soku cytrynowego, który redukuje jego ziemisty smak

NOK Krem na otarcia i pęcherze – to jest super pomocne rozwiązanie, szczególnie na bardzo długie trasy

Współpraca reklamowa