Najnowsze:

kuba pawlak

Maraton w Maladze. Czy to dobry wybór?

W tym odcinku postanowiłem opowiedzieć Wam o maratonie w Maladze.

Bardzo lubię ten moment, gdy po sezonie siadam do planowania kolejnych startów. To jedna z bardziej ekscytujących chwil w życiu biegacza, kiedy zapisujesz się na wymarzony bieg. Czasem czekasz na losowanie, czasem nie, ale przechodzisz całą procedurę, aby dostać maila, z którego wynika za kilka miesięcy czekają na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Paryżu, Berlinie lub innej lokalizacji. 

Często ten wybór podejmujemy pod wpływem poleceń, informacji z Internetu, renomy biegu lub walorów turystycznych lokalizacji. To wszystko trzeba rozważyć i skalkulować.

Być może po tym podcaście, to właśnie Malaga znajdzie się na Waszej shortliscie, dlatego postarałem się na tyle rzetelnie na ile to możliwe, przedstawić Wam ten bieg od strony logistyki, organizacji oraz aspektów sportowych.

Do wysłuchania zapraszam jednak wszystkich, którzy mają ochotę po prostu wybrać się dziś z nami na egzotyczną, jak na Europę, biegową wycieczkę do Andaluzji.


Odcinek powstał dzięki słuchaczom. Jeśli korzystasz z tych treści i nadal chcesz słuchać rzetelnej wiedzy o bieganiu, to wesprzyj podcast za pośrednictwem Patronite⁠ lub Buycoffee.to


Spotify

YouTube

Apple Podcast