Najnowsze:

magazyn ultra

Magazyn Ultra – kupon dla słuchaczy!

Magazyn Ultra to pierwsze w Polsce czasopismo poświęcone w 100% biegom ultra. Dwumiesięcznik tworzony jest przez pasjonatów dla pasjonatów. Teraz słuchacze „42,195 FM – podcasty o bieganiu” mogą pobiec dalej niż 42 km, zamawiając magazyn ze specjalnym kuponem na bezpłatną wysyłkę pojedynczego egzemplarza.

Magazyn Ultra to wydawane regularnie co dwa miesiące 144 strony – poświęcone tematyce biegów długich, górskich i outdoorowi. Magazyn w papierowej wersji dostępny jest w dobrych księgarniach, większości saloników prasowych lub na kingrunner.com.

W najnowszym numerze Magazynu znajdziecie wiele praktycznych rad dla biegaczy górskich i ultra oraz całą masę inspiracji. I to nie tylko tych biegowych, ale również z pogranicza outdooru. Tradycyjnie wydawnictwo zawiera też niesamowite zdjęcia od najlepszych fotografów na świecie.

Gratką dla słuchaczy może być obszerna relacja z wyprawy Szymona Makucha – KARAKORUN 2022, o której mogliście posłuchać w odcinku „Jak przygotować się do wyprawy biegowej?”

Dzięki współpracy z Magazynem Ultra słuchacze moich podcastów otrzymują kupon uprawniający do zakupu pojedynczego egzemplarza bez ponoszenia kosztów wysyłki. Aby to zrobić wystarczy wpisać kod: 42195.fm zamawiając za pośrednictwem sklep.kingrunner.com.

Artykuł powstał we współpracy z wydawcą Magazynu Ultra