Najnowsze:

okulary oakley

Okulary Oakley ze specjalną zniżką dla słuchaczy

Partnerem podcastu 42,195 FM jest sklep internetowy Oshop.com – autoryzowany dealer marki Oakley z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doboru okularów przeciwsłonecznych, sportowych oraz lifestyle z 9 lokalizacjami w Warszawie pod nazwą butik Optique.

Od ponad 20 lat Oakley jest jedną z najbardziej pożądanych marek wśród sportowców. Jest pionierem na rynku najwyższej jakości okularów przeciwsłonecznych oraz producentem, gogli, okularów korekcyjnych, odzieży, obuwia i akcesoriów.

Wielu sądzi, ze to stylistyka napędza Oakley reputację, jednak prawdziwy sukces marka zawdzięcza innowacyjnej technologii. Niekonwencjonalny sposób myślenia był zawsze domeną jej założyciela Jima Jannarda. W ciągu kilkudziesięciu lat działalności firmy Oakley przyznano jej ponad 600 patentów, które podnoszą fizykę do rangi sztuki. Efekty tych działań są widoczne na arenach sportów od Tour de France, po jazdę na snowboardzie, motorach, rowerach oraz wśród biegaczy.

Dzięki współpracy z o-shop.com każdy słuchacz naszych podcastów może otrzymać 20% zniżki na hasło: “42195” lub dodatkowe 5% na produkty w promocji wpisując “5extra42195”.

Przy każdych zakupach możecie również skorzystać z płatności PayPo/odroczonej płatności i zamówić okulary do przymierzenia bez blokowanie środków.  Jeśli nie traficie z zakupem, macie 30 dni na zwrot bez podania przyczyny.

Artykuł powstał we współpracy z Oshop.com